rezervace zahájeny - 2+kk od 980 480 vč.DPH - realizace 2014

Lokalita

NÍZKOENERGETICKÝ BYTOVÝ PROJEKT GARDEN PARK KLADNO KROČEHLAVY

Bytový projekt GARDEN PARK Kladno Kročehlavy nabízí kvalitní bydlení v přírodní lokalitě na okraji městské části Kročehlavy. Lokalita se vyznačuje jak těsným kontaktem s přírodou (jihovýchodní část je obklopena lesem), tak i všemi výhodami významného centra Středočeského kraje.

Město Kladno i umístění lokality je charakterizováno výbornou dostupností nejen do Prahy (25 km) ale i dobrou dostupností dalších důležitých komunikací. Navíc postupně budovaná rychlostní komunikace Praha – Karlovy Vary obchází město z jižní strany ve vzdálenosti cca 2 km. Po vybudování plánovaného propojení s mezinárodním letištěm Václava Havla se bude spojení s Prahou (např. plánovanou rychlodráhou, metrem) v nadcházejících letech ještě zlepšovat.

Významnou výhodou v porovnání s jinými bytovými projekty v okolí Prahy je občanská vybavenost města Kladna, ve kterém se nachází úplná nabídka škol všech stupňů, veškerých služeb a bohatého kulturního a sportovního vyžití.

Bytový komplex GARDEN PARK Kladno Kročehlavy navazuje na přírodní prostředí 150 m vzdáleného lesoparku Bažantnice, za kterým se navíc nachází revitalizovaný rybník a nově rekonstruované atypické koupaliště s minigolfem.

Lokalita je přístupná od západu z Arménské ulice. Z jihu je ohraničena lesoparkem Bažantnice, za nímž najdete moderní koupaliště s minigolfem. V lesoparku je ukrytý romantický rybník s ostrůvkem. Pokud toužíte po delší procházce v klidném prostředí, 150 m na jihovýchod od bloku F na Vás čeká les, který Vás dovede až k dalšímu rybníku u obce Hřebeč.

Poloha: mapa, letecká mapa, GPS Loc: 50°8'0.707"N, 14°8'30.065"E

Kladno

Oficiální stránky města, historie.

Dopravní spojení

Kladno, které leží 25 km na severozápad od Prahy je charakterizováno velice dobrým dopravním spojením, a to silničním, železničním i leteckým. Protíná jej silnice č. 30, směřující z Příbrami přes Beroun do severních Čech. Jen 4 km směrem na jih Vás dělí od rychlostní komunikace (R6/E48) Praha – Karlovy Vary (sjezd Unhošť). V blízkosti Kladna vede rychlostní komunikace (R7), spojující Prahu a severočeský Chomutov. Z Arménské ulice odbočíte na silnici č. 61, která Vás kolem Buštěhradu a Lidic dovede přímo na rychlostní komunikaci. Městem Kladnem prochází železniční trať č. 120 z Prahy do severních Čech. V rámci propojení Prahy a letiště Václava Havla (15 km od Kladna) bude v nejbližších letech modernizována pro provoz příměstských rychlovlaků Kladno – Praha. Asi 4 km jihovýchodně od Kladna leží travnaté letiště Aeroklubu Kladno.

Cca 2 km západně od lokality leží vlakové nádraží Kladno.

Přímo před obchodním centrem Oáza naleznete zastávky MHD linek č. 3, 6, 9 a 13. Schéma linek MHD najdete zde, jízdní řády zde. Cestující se od r. 2000 odbavují čipovou kartou nebo platbou hotově řidiči. Předprodej papírových jízdenek pro jednotlivou jízdu neexistuje. Čipové karty je možno používat i pro linky Kladno-Praha.

Občanská vybavenost

Kladno jako největší město Středočeského kraje nabízí svým obyvatelům bohaté kulturní i sportovní vyžití (zámky, muzea, kino, divadla, galerie, aquapark, několik koupališť, atletický a zimní stadion, fotbalová hřiště, tenisové a squashové kurty a celou řadu dalších sportovišť).

V přímém sousedství lokality bylo otevřeno obchodní centrum Oáza, včetně obchodů Nábytek paul s.r.o., OKAY Elektrospotřebiče, Mountfield, supermarket Billa, Sportisimo, Gate a další. Základní škola je vzdálena pouhých 200 m, školka 300 m, pošta 200 m a další supermarket 250 m. Nejbližší čerpací stanice (OMV) je vzdálena 1,5 km, služebna Policie ČR 1 km.

Směrem do centra města od bytového komplexu GARDEN PARK naleznete také nově otevřené obchodní centrum Shopping JIH dále TESCO, Kaufland, McDonalds a řadu dalších obchodů, také tržnici a veškeré služby.

OXES Kladno, s. r. o., Generála Selnera 3255, 272 01 Kladno, email: kladno@oxes.cz