rezervace zahájeny - 2+kk od 980 480 vč.DPH - realizace 2014
NÍZKOENERGETICKÝ PROJEKT

NEJVÝHODNĚJŠÍ NÍZKOENERGETICKÉ BYTY UPROSTŘED ZELENĚ
ZA OC OAZA

Bytový projekt GARDEN PARK Kladno Kročehlavy nabízí kvalitní nízkoenergetické bydlení v nízkoenergetických domech v přírodní lokalitě na okraji kladenské městské části Kročehlavy. Místo bydlení se vyznačuje především těsným kontaktem s přírodou. Lesopark Bažantnice, za kterým se navíc nachází revitalizovaný rybník a nově rekonstruované atypické koupaliště s minigolfem, je vzdálen pouhých 150 m. Výhodou jsou také blízká nákupní centra OAZA, TESCO, SHOPPING JIH.

Do Prahy budete cestovat dobrými spoji či po dobrých komunikacích jen 25 km. Na Letiště Václava Havla Praha je to pouhých 15 km. Snadno a brzy se dostanete také na další důležité komunikace, jakými jsou spojnice Praha – Karlovy Vary, Praha – Plzeň, a další. Městem Kladnem v přijatelné vzdálenosti od vašich domů vedou také železniční spoje. Velkou výhodou je výborná občanská vybavenost města Kladna, kde naleznete všechny obvyklé služby, ale také bohaté kulturní a sportovní vyžití, např. v zařízení AQUAPARK KLADNO.

Budovy jsou tvarovány do L a mají pouze 4 podlaží. Společně vytváří zelený vnitroblok s malým dětským hřištěm. Byty jsou obsluhovány vnitřními uzavřenými schodišti a výtahy. Bytové domy jsou postaveny nejmodernější technologií. Příjezdové cesty budou využívat pouze místní obyvatelé bytů a jejich návštěvy. Přístup k domům je zajištěn zcela novou místní asfaltovou komunikací s venkovním parkováním.

V této etapě výstavby nabízíme celkem 86 bytů a 2 ateliéry. Součástí bytů je balkon a sklep. Byty v přízemí mají zahrádku. K bytu je možné přikoupit si komoru. V našich domech najdete tyto dispozice bytů s následujícími podlahovými plochami: 1+kk o 30 m2, 2+kk o 36 m2, 2+kk o 45 m2, 3+kk o 60 m2, 3+kk o 73 m2, 3+kk o 92 m2, 4+kk o 92 m2, ateliér o velikosti 75 m2.

KLADNO
III. etapa
PRODEJ ZAHÁJEN
GSM: +420 739 800 295
VÝHODY
REZERVACE BYTU PŘED ZAHÁJENÍM STAVBY
  • Zaváděcí ceny
  • Možnost výběru z nejlepších bytů
  • Postupné financování bytu.
Vyberte si byt
Aktuality
Kolaudace BD II
10.12.2015

Počátkem měsíce prosince 2015 proběhla kolaudace bytového domu 2. Čekáme na vydání kolaudačního souhlasu.

Prohlášení vlastníka
8.9.2015

Dne 31.8.2015 bylo podané prohlášení vlastníka pro všechny jednotky na Katastrální úřad Kladno.

DETAILNÍ INFORMACE
Prosím o zaslání podrobných informací o projektu na e-mail:
Zapište kolik je 4 plus 5     
OXES Kladno, s. r. o., Generála Selnera 3255, 272 01 Kladno, email: kladno@oxes.cz